Aktuality

Veselá kráva® Lahodná bez E

30.08.2016

Veselá kráva® přináší na trh novinku, se kterou začíná v segmentu tavených sýrů nová éra. Veselá kráva® Lahodná bez E je vyrobena jen z kvalitních mléčných ingrediencí* a bez umělých přídatných látek. Vychutnejte si její lahodnou chuť každý den!

Veselá kráva® vyslyšela přání svých spotřebitelů, kteří požadují výrobky se složením přirozeného původu. Přestože doposud žádný vědecký výzkum nezpochybnil zdravotní nezávadnost přídatných látek, které se standardně při výrobě tavených sýrů používají, rozhodla se společnost Bel sýry nabídnout spotřebitelům verzi sýrů Veselá kráva®, která přídatné látky obsahovat nebude. Ve složení výrobku proto nenajdete tavicí soli, které byly nahrazeny surovinami na bázi mléka.

Můžete se těšit na sýr z ingrediencí, jako jsou například mléko, máslo, tvaroh a sýr čedar. Veškeré vstupní suroviny používané při výrobě nového sýru Veselá kráva® Lahodná mají certifikáty kvality a splňují náročné požadavky kladené na výrobu této receptury. Výzkum a vývoj této nové verze taveného sýru nám trval více než 30 let. Proto věříme, že si jeho výslednou chuť a složení vychutnáte.

Veselá kráva® Lahodná je zdrojem vápníku**.
K dostání i v praktickém XL a GIGA balení.

*100% složení mléčného původu v sušině
**100 g Veselá kráva® Lahodná obsahuje 600 mg vápníku, což představuje 75% denní referenční hodnoty příjmu.