Sýr Kiri - pochoutka plná tvarohu a smetany

Kiri je sýr z tvarohu a smetany pro malé i velké gurmány. Jedinečnost vyvážené chuti Kiri spočívá v unikátní receptuře, která spojuje přírodní tvaroh a lahodnou smetanu. Sýr Kiri má jemnou harmonickou chuť, výborně se roztírá a je zdravou svačinkou s obsahem vápníku, proto ho děti milují a maminky ocení. Sýr Kiri výborně chutná namazaný i samotný. Pro zpestření jídelníčku nabízí Kiri i varianty s příchutí - šunkovou a bylinkovou.

Na výlety nebo rychlou svačinku je ideální Kiri křup - zdravá porce sýra v praktickém balení spolu s křupavými tyčinkami.

 

Nejčastěji kladené dotazy

V čem se liší sýry Kiri od ostatních tavených sýrů?

Kiri, stejně jako ostatní tavené sýry, prochází výrobním procesem tavení. Rozdíl ovšem spočívá v ingrediencích. Kiri je vyrobeno z tvarohu a smetany, a právě proto má jeho lahodná a harmonická chuť takovou oblibu u dětí i u dospělých.

Proč je Kiri vhodný výrobek pro děti?

Kiri je vhodný výrobek pro děti především díky vysokému obsahu tvarohu. Zároveň dětem velmi chutná.

Mohou Kiri konzumovat těhotné ženy?

Ano, Kiri mohou konzumovat i těhotné ženy. Díky výrobnímu procesu tavení, který probíhá při teplotě více než 100 °C, jsou sýry Kiri zbaveny případných nežádoucích mikroorganismů a jsou tedy naprosto vhodné i pro těhotné ženy.

Co najdu uvnitř svačinky Kiri Křup?

Kiri Křup obsahuje porci lahodného tvarohového sýra se smetanou, který znáte z klasických čtverečků Kiri. Rozdíl spočívá pouze v jemnější konzistenci, aby bylo možné sýr lépe nabírat tyčinkami, které jsou přibaleny ve vaničce.