Mini Babybel - hravý sýr, se kterým si užijete spoustu legrace

Mini Babybel je polotvrdý přírodní sýr, vyrobený na základě tradičních receptur z mléka a mléčných přísad. Originální sýr Mini Babybel si nespletete s jiným sýrem, neboť jako jediný je kulatý a každá porce je zabalena ve voskovém obalu. Voskový obal lze velmi snadno odstranit pomocí slabé pásky omotané kolem něj a vyloupnout sýr do dlaně. Mini Babybel si pak můžete vychutnávat samotný, anebo ho přikusovat třeba k pečivu. Výborně se hodí jako zdravá a vydatná svačinka pro děti.

 

Nejčastěji kladené dotazy

Co je uvnitř Mini Babybelu?

Mini Babybel je pravý polotvrdý přírodní sýr, který je vyroben podle tradiční receptury. Jeho základem je mléko a jeho přísady.

Můžeme uchovávat Mini Babybel mimo lednici?

Jak se uvádí na etiketě, Mini Babybel by měl být uchováván v ledničce. Pokud si jej vezmete s sebou na svačinu, měli byste ho mít spíše v chladnějším prostředí, určitě ho nenechávejte na sluníčku nebo v teple.

Mohou Mini Babybel konzumovat těhotné ženy?

Ano, Mini Babybel je vyroben z pasterizovaného mléka, a proto je vhodný pro konzumaci v těhotenství.

Je voskový obal bezpečný?

Vosk, ve kterém je Mini Babybel zabalený, je speciální vosk na bázi parafínu povoleného pro užití v potravinářství, barviva jsou rostlinného původu. Přestože se nedoporučuje vosk pojídat, neměl by vám ničím ublížit.

Hodí se Mini Babybel pro vegetariány?

Ano, Mini Babybel se hodí pro vegetariány.