Skupina Bel je mezinárodní rodinný podnik řízený již pátou generací francouzských zakladatelů a řadí se mezi největší světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích.

Za růstem skupiny Bel stojí zejména silné klíčové značky Veselá kráva®, Kiri®, Mini Babybel® či Leerdammer® – ve všech případech s vedoucím postavení na trhu – a geografický mix obchodních aktivit.

V roce 2015 skupina dosáhla konsolidovaných tržeb ve výši 2,9 miliardy eur prostřednictvím portfolia sestávajícího z více než 25 mezinárodních a lokálních značek, prodávaných v téměř 130 zemích světa. K realizaci růstové strategie skupiny přispívá svým úsilím téměř 12 000 zaměstnanců působících ve 30 výrobních závodech ve 30 zemích světa.

Na českém a slovenském trhu působí skupina Bel od roku 1995 a v současné době zaměstnává přes 800 lidí na obou územích. V České republice se výrobní závod nachází v Želetavě a na Slovensku v Michalovcích. Komerční zastoupení společnosti sídlí v Praze a Bratislavě. 

Plán pro růst skupiny Bel se opírá o ambiciózní a smysluplné poslání - sdílet úsměvy prostřednictvím jedinečných zážitků při konzumaci mléčných výrobků. Pokud se i Vy chcete stát součástí mezinárodního týmu Bel, jste odvážní a připraveni rozdávat úsměvy, přidejte se k nám. Pracovní pozice v rámci společnosti BEL jsou zaměřeny především na oblasti obchodu, marketingu, logistiky a výroby s možností působení v rámci více zahraničních trhů.

Informace o aktuálně volných pozicích v rámci skupiny Bel naleznete na webových stránkách www.groupe-bel.com.